Банк Законов
 

Указ Президента Республики Беларусь от 29 августа 2000 г. №467 "Аб узнагароджаннi групы ваеннаслужачых, асоб начальнiцкага складу органаў унутраных спраў i прыраўнаваных да iх асоб медалём "За бездакорную службу" I, II, III ступенi"

Архивы

<<<< >>>>

Тест документа по состоянию на май 2008 года

                УКАЗ ПРЭЗIДЭНТА РЭСПУБЛIКI БЕЛАРУСЬ
                      29 жнiўня 2000 г. № 467

 АБ УЗНАГАРОДЖАННI ГРУПЫ ВАЕННАСЛУЖАЧЫХ, АСОБ НАЧАЛЬНIЦКАГА 
 СКЛАДУ ОРГАНАЎ УНУТРАНЫХ СПРАЎ I ПРЫРАЎНАВАНЫХ ДА IХ АСОБ 
 МЕДАЛЁМ "ЗА БЕЗДАКОРНУЮ СЛУЖБУ" I, II, III СТУПЕНI 

     За ўзорнае выкананне службовых абавязкаў узнагародзiць:

             медалём "За бездакорную службу" I ступенi
     
 Арэшкава Мiхаiла          - старшага iнспектара аховы 1-га
 Рыгоравiча                  аддзела ўпраўлення аховы аб'ектаў
                             Службы бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi
                             Беларусь, старшага прапаршчыка

 Баранава  Валянцiна       - намеснiка камандзiра брыгады -
 Дзмiтрыевiча                начальнiка тылу 350-й асобнай
                             гвардзейскай мабiльнай брыгады
                             мабiльных сiл Узброеных Сiл,
                             падпалкоўнiка

 Белага Уладзiмiра         - начальнiка аддзела нораваў i
 Уладзiмiравiча              незаконнага абароту наркотыкаў
                             крымiнальнай мiлiцыi ўпраўлення
                             ўнутраных спраў Гродзенскага
                             аблвыканкома, палкоўнiка мiлiцыi

 Болдырава Анатолiя        - начальнiка сувязi штаба кадра 65-й
 Мiтрафанавiча               брыгады матэрыяльнага забеспячэння
                             Узброеных Сiл, маёра

 Бязручанку Мiкалая        - начальнiка аддзялення штаба 86-й
 Канстанцiнавiча             пагранiчнай групы пагранiчных
                             войскаў, падпалкоўнiка

 Варанкевiча Анатолiя      - начальнiка аддзела аператыўных
 Iванавiча                   крымiналiстычных улiкаў
                             экспертна-крымiналiстычнага цэнтра
                             пры ўпраўленнi ўнутраных спраў
                             Мiнскага аблвыканкома, падпалкоўнiка
                             мiлiцыi

 Выдру Сяргея              - начальнiка вучэбна-метадычнага
 Мiкалаевiча                 аддзела Iнстытута нацыянальнай
                             бяспекi, палкоўнiка

 Зарэцкага Уладзiмiра      - начальнiка аддзела ўпраўлення аховы
 Самуiлавiча                 правапарадку i прафiлактыкi
                             ўпраўлення ўнутраных спраў Брэсцкага
                             аблвыканкома, падпалкоўнiка мiлiцыi

 Кавалёва Рамана           - старшага афiцэра метралагiчнай службы
 Мiкалаевiча                 Мiнiстэрства абароны, падпалкоўнiка

 Кунавiча Уладзiмiра       - першага намеснiка начальнiка аддзела
 Мiхайлавiча                 ўнутраных спраў Вiлейскага
                             райвыканкома - начальнiка
                             крымiнальнай мiлiцыi, падпалкоўнiка
                             мiлiцыi

 Лагун Святлану            - старшага iнспектара ўпраўлення па
 Леанiдаўну                  прафесiйнай падрыхтоўцы, кадраваму,
                             фiнансаваму i iнфармацыйнаму
                             забеспячэнню Следчага камiтэта пры
                             Мiнiстэрстве ўнутраных спраў,
                             падпалкоўнiка мiлiцыi

 Мартуновiча Вiктара       - намеснiка начальнiка 1-га аддзела
 Францавiча                  ўпраўлення аховы аб'ектаў Службы
                             бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi
                             Беларусь, маёра

 Мязенiна Уладзiмiра       - начальнiка аддзялення мабiлiзацыйнага
 Мiхайлавiча                 i камплектавання - намеснiка
                             начальнiка штаба 350-й асобнай
                             гвардзейскай мабiльнай брыгады
                             мабiльных сiл Узброеных Сiл,
                             падпалкоўнiка

 Паўлава Аляксандра        - старшага iнспектара 1-га аддзела
 Аляксандравiча              ўпраўлення кадраў Камiтэта дзяржаўнай
                             бяспекi, падпалкоўнiка

 Рабцэвiча Генрыха         - старшыну аддзялення пагранiчнага
 Францавiча                  кантролю 16-га пагранiчнага атрада
                             пагранiчных войскаў, старшага
                             прапаршчыка

 Рыжыкава Вiктара          - намеснiка начальнiка аддзела
 Iосiфавiча                  ўнутраных спраў Чэрыкаўскага
                             райвыканкома - начальнiка мiлiцыi
                             грамадскай бяспекi i спецыяльнай
                             мiлiцыi, падпалкоўнiка мiлiцыi

 Смолiкава Iвана           - начальнiка аддзела ўнутраных спраў
 Дзмiтрыевiча                адмiнiстрацыi Цэнтральнага раёна
                             г.Гомеля, палкоўнiка мiлiцыi

 Стружэўскага Васiлiя      - памочнiка начальнiка чыгуначных
 Iванавiча                   войскаў па выхаваўчай рабоце
                             Упраўлення чыгуначных войскаў,
                             палкоўнiка

 Танану Усевалада          - начальнiка сакратарыята Мiнiстэрства
 Мiхайлавiча                 абароны, палкоўнiка

 Тарлецкага Вiктара        - начальнiка цыкла крымiналiстыкi
 Iванавiча                   вучэбна-страявога падраздзялення
                             Мiнскай спецыяльнай сярэдняй школы
                             Мiнiстэрства ўнутраных спраў,
                             палкоўнiка мiлiцыi

 Фесенку Мiкалая           - намеснiка начальнiка Рэспублiканскага
 Мiкалаевiча                 цэнтра тылавога забеспячэння пры
                             Мiнiстэрстве па надзвычайных
                             сiтуацыях, падпалкоўнiка ўнутранай
                             службы

 Чэпура Мiкалая            - начальнiка iнжынернай службы
 Сцяпанавiча                 тэхнiчнай часцi кадра 36-й
                             дарожна-каменданцкай брыгады
                             Узброеных Сiл, маёра

 Шаталава Аляксандра       - начальнiка 3-га аддзела Дзяржаўнага
 Лявонцьевiча                цэнтра бяспекi iнфармацыi пры  Савеце
                             Бяспекi Рэспублiкi Беларусь,
                             падпалкоўнiка

 Шацiлу Анатолiя           - участковага iнспектара мiлiцыi
 Iванавiча                   аддзялення аховы правапарадку i
                             прафiлактыкi аддзела ўнутраных спраў
                             Шумiлiнскага райвыканкома, маёра
                             мiлiцыi

 Шкабронава Леанiда        - начальнiка цыкла крымiнальнага
 Адамавiча                   працэсу i крымiналiстыкi Магiлёўскай
                             школы мiлiцыi Мiнiстэрства ўнутраных
                             спраў, палкоўнiка мiлiцыi

             медалём "За бездакорную службу" II ступенi

 Анiканава Сяргея          - намеснiка начальнiка базы па
 Мiкалаевiча                 ўзбраенню - начальнiка тэхнiчнай
                             часцi 3-й базы забеспячэння i
                             захоўвання пагранiчных войскаў, маёра

 Атаманчука Вiктара        - начальнiка групы агульнага планавання
 Мiкалаевiча                 аператыўнага аддзела штаба мабiльных
                             сiл Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

 Бакунова Мiкалая          - начальнiка Гомельскага мiжраённага
 Андрэевiча                  аддзела ўпраўлення Дзяржаўнага
                             камiтэта фiнансавых расследаванняў
                             па Гомельскай вобласцi, падпалкоўнiка
                             фiнансавай мiлiцыi

 Бандарчука Вiктара        - начальнiка сталовай 307-й
 Iванавiча                   вучэбна-вытворчай дарожна-будаўнiчай
                             базы чыгуначных войскаў, старшага
                             прапаршчыка

 Бароўскага Вiктара        - начальнiка Рэспублiканскага цэнтра
 Уладзiмiравiча              лiцэнзавання i сертыфiкацыi пры
                             Мiнiстэрстве па надзвычайных
                             сiтуацыях, падпалкоўнiка ўнутранай
                             службы

 Бахвалава Андрэя          - намеснiка камандзiра мабiльнага
 Мiкалаевiча                 батальёна па паветрана-дэсантнай
                             падрыхтоўцы 350-й асобнай
                             гвардзейскай мабiльнай брыгады
                             мабiльных сiл Узброеных Сiл, маёра

 Богдана Анатолiя          - памочнiка дзяжурнага
 Аляксандравiча              аператыўна-дзяжурнай службы
                             Маладзечанскага аддзела ўнутраных
                             спраў на транспарце, прапаршчыка
                             мiлiцыi

 Жукаўца Аляксандра        - намеснiка начальнiка аддзела кадраў -
 Уладзiмiравiча              начальнiка аддзялення камплектавання
                             ўпраўлення ўнутраных спраў на
                             транспарце, маёра мiлiцыi

 Iванова Сяргея            - начальнiка аператыўнага аддзялення -
 Васiльевiча                 намеснiка начальнiка штаба 350-й
                             асобнай гвардзейскай мабiльнай
                             брыгады мабiльных сiл Узброеных Сiл,
                             падпалкоўнiка

 Карукiна Андрэя           - памочнiка начальнiка 2-га аддзела
 Вiктаравiча                 ўпраўлення па барацьбе з
                             арганiзаванай злачыннасцю i карупцыяй
                             Камiтэта дзяржаўнай бяспекi, маёра

 Лабынку Вiктара           - намеснiка начальнiка ўпраўлення па
 Аляксеевiча                 расследаванню злачынстваў у сферы
                             эканомiкi Следчага камiтэта пры
                             Мiнiстэрстве ўнутраных спраў,
                             падпалкоўнiка мiлiцыi

 Ланiна Аляксандра         - старшага майстра Навукова-даследчага
 Мiкалаевiча                 iнстытута пажарнай бяспекi i праблем
                             надзвычайных сiтуацый Мiнiстэрства па
                             надзвычайных сiтуацыях, старшага
                             прапаршчыка ўнутранай службы

 Лаўрыновiча Анатолiя      - iнспектара аховы 4-га аддзела
 Канстанцiнавiча             ўпраўлення аховы аб'ектаў Службы
                             бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi
                             Беларусь, прапаршчыка

 Мацвеева Андрэя           - старшага iнжынера па ахове працы i
 Германавiча                 тэхнiцы бяспекi вытворчага аддзела
                             Упраўлення чыгуначных войскаў, маёра

 Мiцкевiча Васiлiя         - старшага памочнiка начальнiка
 Рыгоравiча                  аддзялення мабiлiзацыйнага i
                             камплектавання штаба 317-й асобнай
                             гвардзейскай мабiльнай брыгады
                             мабiльных сiл Узброеных Сiл, маёра

 Мякоту Сяргея             - памочнiка следчага ўпраўлення па
 Вячаслававiча               расследаванню злачынстваў у сферы
                             эканомiкi Следчага камiтэта пры
                             Мiнiстэрстве ўнутраных спраў,
                             прапаршчыка мiлiцыi

 Нагуманава Леанiда        - начальнiка аддзела ўнутраных спраў
 Рамазанавiча                Лунiнецкага райвыканкома, палкоўнiка
                             мiлiцыi

 Прымакова Вiталiя         - намеснiка начальнiка аддзела
 Вадзiмавiча                 маральна-псiхалагiчнага забеспячэння
                             18-га пагранiчнага атрада
                             пагранiчных войскаў, падпалкоўнiка

 Пуранкова Сяргея          - камандзiра батальёна сувязi мабiльных
 Аляксандравiча              сiл Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

 Пятко Уладзiмiра          - намеснiка начальнiка ўпраўлення па
 Уладзiмiравiча              расследаванню злачынстваў супраць
                             жыцця, здароўя i ўласнасцi грамадзян
                             Следчага камiтэта пры Мiнiстэрстве
                             ўнутраных спраў, падпалкоўнiка
                             мiлiцыi

 Радомскага Мiкалая        - галоўнага спецыялiста групы прававога
 Нiчыпаравiча                забеспячэння аператыўна-арганiзацыйнага
                             ўпраўлення галоўнага ўпраўлення
                             ўнутраных спраў Мiнскага
                             гарвыканкома, падпалкоўнiка мiлiцыi

 Рыбака Аляксандра         - начальнiка сакратарыята
 Вiктаравiча                 аператыўна-арганiзацыйнага ўпраўлення
                             ўпраўлення ўнутраных спраў
                             Гродзенскага аблвыканкома,
                             палкоўнiка мiлiцыi

 Сiльчонка Паўла           - начальнiка аддзялення выхаваўчай
 Мацвеевiча                  работы мабiльных сiл Узброеных Сiл,
                             падпалкоўнiка

 Смольнiкава Iвана         - начальнiка ўпраўлення Дзяржаўнага
 Мiхайлавiча                 камiтэта фiнансавых расследаванняў па
                             Магiлёўскай вобласцi, палкоўнiка
                             фiнансавай службы

 Сухарэнку Сцяпана         - начальнiка ўпраўлення Камiтэта
 Мiкалаевiча                 дзяржаўнай бяспекi па г.Мiнску i
                             Мiнскай вобласцi, генерал-маёра

 Урбана Эдуарда            - першага намеснiка начальнiка Мiнскай
 Часлававiча                 спецыяльнай сярэдняй школы
                             Мiнiстэрства ўнутраных спраў,
                             палкоўнiка мiлiцыi

 Цiцюру Аляксандра         - начальнiка 231-га ўпраўлення
 Уладзiмiравiча              начальнiка работ Узброеных Сiл,
                             падпалкоўнiка

 Чурынца Уладзiмiра        - начальнiка аддзялення пагранiчнага
 Васiльевiча                 кантролю асобнага
                             кантрольна-прапускнога пункта
                             "Мiнск" пагранiчных войскаў,
                             падпалкоўнiка

 Шабана Уладзiмiра         - начальнiка аддзела па абароне
 Анатольевiча                канстытуцыйнага ладу i барацьбе з
                             тэрарызмам упраўлення Камiтэта
                             дзяржаўнай бяспекi па г.Мiнску i
                             Мiнскай вобласцi, палкоўнiка

 Шаўчэнку Анатолiя         - намеснiка начальнiка ўпраўлення
 Пятровiча                   ўнутраных спраў Бабруйскага
                             гарвыканкома, падпалкоўнiка мiлiцыi

 Шчура Васiлiя             - iнспектара аховы 3-га аддзела
 Рыгоравiча                  ўпраўлення аховы аб'ектаў Службы
                             бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi
                             Беларусь, прапаршчыка

            медалём "За бездакорную службу" III ступенi

 Астапчыка Вадзiма         - старшага афiцэра 2-га аддзела групы
 Генадзьевiча                "А" Камiтэта дзяржаўнай бяспекi,
                             маёра

 Балашова Дзмiтрыя         - старшага iнспектара аховы 2-га
 Кiрылавiча                  аддзела ўпраўлення аховы аб'ектаў
                             Службы бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi
                             Беларусь, старшага лейтэнанта

 Барышчука Юрыя            - намеснiка камандзiра батальёна -
 Iванавiча                   галоўнага iнжынера 174-га асобнага
                             чыгуначнага батальёна механiзацыi
                             30-й асобнай чыгуначнай брыгады
                             чыгуначных войскаў, маёра

 Бычака Уладзiмiра         - старшага iнспектара аховы 2-га
 Васiльевiча                 аддзела ўпраўлення аховы аб'ектаў
                             Службы бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi
                             Беларусь, старшага лейтэнанта

 Васiлеўскага Аляксандра   - старшага iнспектара па асобых
 Вiктаравiча                 даручэннях iнспекцыi па асабоваму
                             складу Мiнiстэрства па надзвычайных
                             сiтуацыях, маёра ўнутранай службы

 Ваўчка Аляксандра         - старшага рэвiзора фiнансавага
 Мiкалаевiча                 аддзялення ўпраўлення ваеннай
                             контрразведкi Камiтэта дзяржаўнай
                             бяспекi, капiтана

 Ветрэнiкава Мiхаiла       - намеснiка камандзiра брыгады па
 Юр'евiча                    выхаваўчай рабоце - начальнiка
                             аддзялення выхаваўчай работы 317-й
                             асобнай гвардзейскай мабiльнай
                             брыгады мабiльных сiл Узброеных Сiл,
                             падпалкоўнiка

 Галавача Аляксандра       - старшага афiцэра 3-га аддзела групы
 Антонавiча                  "А" Камiтэта дзяржаўнай бяспекi,
                             старшага лейтэнанта

 Гарбачова Васiлiя         - начальнiка 2180-й базы гаручага
 Якаўлевiча                  Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

 Глотава Юрыя              - начальнiка 1-га аддзялення 2-га
 Анатольевiча                аддзела групы "А" Камiтэта дзяржаўнай
                             бяспекi, маёра

 Грабеннiкава Алега        - камандзiра роты сувязi групы сувязi
 Уладзiмiравiча              38-й асобнай гвардзейскай мабiльнай
                             брыгады мабiльных сiл Узброеных Сiл,
                             капiтана

 Дзяменцьева Рамана        - старшага оперупаўнаважанага 3-га
 Барысавiча                  аддзела ўпраўлення па барацьбе з
                             арганiзаванай злачыннасцю i карупцыяй
                             Камiтэта дзяржаўнай бяспекi, капiтана


 Жураўскага Пятра          - начальнiка авiяцыi пагранiчных
 Фёдаравiча                  войскаў - начальнiка авiяцыйнага
                             аддзялення Дзяржаўнага камiтэта
                             пагранiчных войскаў, падпалкоўнiка

 Залатара Леанiда          - старшага тэхнiка аддзялення вайсковай
 Iванавiча                   часцi 1250 пагранiчных войскаў,
                             старшага прапаршчыка

 Казакова Уладзiмiра       - афiцэра 2-га аддзела Дзяржаўнага
 Мiкалаевiча                 цэнтра бяспекi iнфармацыi пры Савеце
                             Бяспекi Рэспублiкi Беларусь, капiтана

 Камлача Аляксандра        - начальнiка
 Канстанцiнавiча             арганiзацыйна-iнспектарскага
                             ўпраўлення Дзяржаўнага камiтэта
                             фiнансавых расследаванняў,
                             палкоўнiка фiнансавай мiлiцыi

 Кароту Вадзiма            - начальнiка 196-га ўпраўлення
 Яўгеньевiча                 начальнiка работ Узброеных Сiл, маёра

 Качановiча Льва           - начальнiка аддзела контрразведкi
 Пятровiча                   ўпраўлення Камiтэта дзяржаўнай
                             бяспекi па г.Мiнску i Мiнскай
                             вобласцi, палкоўнiка

 Кашчэева Андрэя           - старшага афiцэра аддзела
 Iванавiча                   камплектавання i штатаў штаба
                             Дзяржаўнага камiтэта пагранiчных
                             войскаў, падпалкоўнiка

 Клюку Iгара               - намеснiка начальнiка штаба 38-й
 Iванавiча                   асобнай гвардзейскай мабiльнай
                             брыгады мабiльных сiл Узброеных Сiл,
                             маёра

 Корбута Анатолiя          - старшага iнспектара аховы 1-га
 Антонавiча                  аддзела ўпраўлення аховы аб'ектаў
                             Службы бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi
                             Беларусь, прапаршчыка

 Корсака Леанiда           - намеснiка начальнiка аддзела
 Юр'евiча                    Полацкага гарадскога аддзела
                             ўпраўлення Камiтэта дзяржаўнай
                             бяспекi па Вiцебскай вобласцi,
                             падпалкоўнiка

 Котава Мiхаiла            - галоўнага спецыялiста ўпраўлення
 Рувiнавiча                  вучэбных устаноў i прафесiйнай
                             падрыхтоўкi Мiнiстэрства па
                             надзвычайных сiтуацыях, падпалкоўнiка
                             ўнутранай службы

 Ласянка Сяргея            - начальнiка штаба - намеснiка
 Васiльевiча                 начальнiка 391-й артылерыйскай базы
                             боепрыпасаў Узброеных Сiл, маёра

 Манапава Анатолiя         - намеснiка начальнiка ўпраўлення -
 Аркадзьевiча                галоўнага iнжынера 83-га ўпраўлення
                             начальнiка работ Узброеных Сiл,
                             маёра

 Мартынава Юрыя            - выкладчыка цыкла агульнаправавых
 Анатольевiча                дысцыплiн вучэбна-страявога
                             падраздзялення Мiнскай спецыяльнай
                             сярэдняй школы Мiнiстэрства ўнутраных
                             спраў, маёра мiлiцыi

 Марчанкава Iгара          - старшага оперупаўнаважанага аддзела
 Фёдаравiча                  эканамiчнай бяспекi ўпраўлення
                             Камiтэта дзяржаўнай бяспекi па
                             Вiцебскай вобласцi, маёра

 Мядзведзева Канстанцiна   - намеснiка начальнiка шпiталя па
 Эдуардавiча                 маральна-псiхалагiчнаму забеспячэнню
                             1-га ваеннага шпiталя пагранiчных
                             войскаў, маёра

 Нарэйку Сяргея            - iнспектара аховы 4-га аддзела
 Мiкалаевiча                 ўпраўлення аховы аб'ектаў Службы
                             бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi
                             Беларусь, прапаршчыка

 Насонава Аляксандра       - камандзiра зенiтнага
 Фёдаравiча                  ракетна-артылерыйскага дывiзiёна
                             38-й асобнай гвардзейскай мабiльнай
                             брыгады мабiльных сiл Узброеных Сiл,
                             падпалкоўнiка

 Папкова Уладзiмiра        - старшага афiцэра 3-га аддзела групы
 Барысавiча                  "А" Камiтэта дзяржаўнай бяспекi,
                             старшага лейтэнанта

 Патапава Андрэя Iльiча    - начальнiка кватэрна-эксплуатацыйнай
                             часцi Гомельскага раёна Узброеных
                             Сiл, падпалкоўнiка

 Паўловiча Вячаслава       - камандзiра роты 317-й асобнай
 Мiкалаевiча                 гвардзейскай мабiльнай брыгады
                             мабiльных сiл Узброеных Сiл, капiтана

 Пучко Сяргея              - памочнiка Бабруйскага мiжгарнiзоннага
 Уладзiмiравiча              ваеннага пракурора, капiтана юстыцыi

 Пятроўскага Сяргея        - старшага оперупаўнаважанага
 Валер'евiча                 iнфармацыйна-аналiтычнага аддзела
                             ўпраўлення Камiтэта дзяржаўнай
                             бяспекi па г.Мiнску i Мiнскай
                             вобласцi, маёра

 Сапрыку Дзмiтрыя          - намеснiка начальнiка ўпраўлення
 Уладзiмiравiча              ўнутраных спраў Гомельскага
                             аблвыканкома - начальнiка аддзела
                             тылавога забеспячэння, падпалкоўнiка
                             мiлiцыi

 Седача Анатолiя           - начальнiка аддзялення аналiтычнай
 Iванавiча                   работы ўпраўлення па кантролю за
                             расследаваннем злачынстваў
                             тэрытарыяльным i на транспарце
                             органамi папярэдняга следства
                             Следчага камiтэта пры Мiнiстэрстве
                             ўнутраных спраў, падпалкоўнiка
                             мiлiцыi

 Сiлiцкага Юрыя            - галоўнага iнспектара аддзела ўласнай
 Мiкалаевiча                 бяспекi ўпраўлення ўнутраных спраў
                             Вiцебскага аблвыканкома, маёра
                             мiлiцыi

 Хмелева Уладзiмiра        - начальнiка аддзела крымiналiстычных
 Грыгоравiча                 улiкаў экспертна-крымiналiстычнага
                             цэнтра ўпраўлення ўнутраных спраў
                             Вiцебскага аблвыканкома,
                             падпалкоўнiка мiлiцыi

 Чарапко Аляксандра        - камандзiра мабiльнага батальёна 38-й
 Уладзiмiравiча              асобнай гвардзейскай мабiльнай
                             брыгады мабiльных сiл Узброеных Сiл,
                             маёра

 Шарлова Уладзiмiра        - начальнiка аддзела дзяржаўнай
 Iванавiча                   аўтамабiльнай iнспекцыi ўпраўлення
                             ўнутраных спраў адмiнiстрацыi
                             Маскоўскага раёна г.Мiнска, маёра
                             мiлiцыi

 Шафранава Юрыя            - камандзiра мабiльнага батальёна 317-й
 Аляксандравiча              асобнай гвардзейскай мабiльнай
                             брыгады мабiльных сiл Узброеных Сiл,
                             маёра

 Шэмета Вадзiма            - выкладчыка факультэта пагранiчных
 Сяргеевiча                  войскаў пры iнстытуце нацыянальнай
                             бяспекi, маёра

 Ясюкевiча Валерыя         - намеснiка начальнiка ўпраўлення -
 Мiкалаевiча                 галоўнага iнжынера 122-га ўпраўлення
                             начальнiка работ Узброеных Сiл,
                             маёра

 Яўмененку Iгара           - старшага iнжынера вытворчай часцi
 Пятровiча                   дарожна-будаўнiчага батальёна 307-й
                             вучэбна-вытворчай дарожна-будаўнiчай
                             базы чыгуначных войскаў, капiтана

 Прэзiдэнт Рэспублiкi Беларусь                           А.ЛУКАШЭНКА





-- Навигация --

<<<< >>>>

Архив Белорусского права 2008 на old.BankZakonov.com



Новые документы


 

Счетчики

    Рейтинг@Mail.ru

Юмор