Банк Законов
 

Постановление Совета Министров Республики Беларусь от 3 апреля 2006 г. №447 "Аб узнагароджаннi работнiкаў, якiя ўнеслi найбольш значны ўклад у сацыяльна-эканамiчнае развiццё рэспублiкi ў 2001 - 2005 гадах, Ганаровай граматай Савета Мiнiстраў Рэспублiкi Беларусь"

Архивы

<<<< >>>>

Тест документа по состоянию на май 2008 года

Страница 2


Ксенафонтава              - загадчыка лабараторыі фізіка-хіміі
Міхаіла Аляксандравіча      палімерных матэрыялаў і прыродных
                            арганічных злучэнняў Навукова-даследчай
                            установы «Інстытут прыкладных фізічных
                            праблем імя А.Н.Сеўчанкі» Беларускага
                            дзяржаўнага універсітэта»

Кудзіну                   - намесніка старшыні Мазырскага раённага
Галіну Міхайлаўну           выканаўчага камітэта

Кузняцова                 - Старшыню Камітэта па зямельных рэсурсах,
Георгія Іванавіча           геадэзіі і картаграфіі пры Савеце
                            Міністраў Рэспублікі Беларусь

Кукіну                    - намесніка начальніка аддзела
Серафіму Аляксандраўну      рэабілітацыі забруджаных тэрыторый
                            Камітэта па праблемах вынікаў катастрофы
                            на Чарнобыльскай АЭС пры Савеце
                            Міністраў Рэспублікі Беларусь

Кулагу                    - дырэктара Гомельскага філіяла
Мікалая Паўлавіча           рэспубліканскага унітарнага
                            прадпрыемства электрасувязі «Белтэлекам»

Куланіну                  - начальніка Наваполацкага гарадскога
Галіну Эдмундаўну           вузла электрасувязі Віцебскага філіяла
                            рэспубліканскага унітарнага
                            прадпрыемства электрасувязі «Белтэлекам»

Куляшова                  - Старшыню Праўлення Беларускага
Уладзіміра Віктаравіча      рэспубліканскага саюза спажывецкіх
                            таварыстваў

Кучаравага                - генеральнага дырэктара вытворча-
Леаніда Міхайлавіча         гандлёвага рэспубліканскага унітарнага
                            прадпрыемства «Мінск Крышталь»

Кучынскага                - начальніка аддзела дарожна-транспартнай
Сяргея Мікалаевіча          палітыкі Міністэрства транспарту і
                            камунікацый

Лапіцкую                  - намесніка начальніка галоўнага
Тамару Іванаўну             ўпраўлення - начальніка ўпраўлення
                            дзяржаўнага казначэйства Міністэрства
                            фінансаў па Віцебскай вобласці

Лапотку                   - намесніка старшыні камітэта па сельскай
Аляксандра Міхайлавіча      гаспадарцы і харчаванню Мінскага
                            абласнога выканаўчага камітэта

Леднева                   - начальніка ўпраўлення навукова-тэхнічнай
Юрыя Гурьевіча              палітыкі Міністэрства прамысловасці

Лешчанка                  - начальніка ўпраўлення вытворчай
Ніну Эдуардаўну             дзейнасці Беларускага дзяржаўнага
                            канцэрна па вытворчасці і рэалізацыі
                            фармацэўтычнай і мікрабіялагічнай
                            прадукцыі

Лініка                    - першага намесніка старшыні камітэта па
Аляксандра Аляксандравіча   сельскай гаспадарцы і харчаванню
                            Мінскага абласнога выканаўчага камітэта

Ліпскага                  - першага намесніка начальніка
Адама Дзмітрыевіча          транспартнага рэспубліканскага
                            унітарнага прадпрыемства «Баранавіцкае
                            аддзяленне Беларускай чыгункі»

Ліпскую                   - загадчыка дзяржаўнай натарыяльнай
Валянціну Арсеньеўну        канторы Шаркаўшчынскага раёна

Лісоўскага                - дырэктара навукова-вытворчага
Валерыя Уладзіміравіча      рэспубліканскага унітарнага
                            прадпрыемства «Квант-АС», г. Мінск

Логін                     - швачку рэспубліканскага унітарнага
Алену Станіславаўну         прадпрыемства «Навагрудская швейная
                            фабрыка»

Лосік                     - начальніка Слуцкага раённага аддзялення
Людмілу Пятроўну            «Мінаблсаюздрук»

Лугавога                  - начальніка ўпраўлення каардынацыі і
Аляксея Феадосьевіча        развіцця галін па вытворчасці прадуктаў
                            харчавання і тытунёвых вырабаў
                            Беларускага дзяржаўнага канцэрна
                            харчовай прамысловасці
                            «Белдзяржхарчпрам»

Лунёву                    - загадчыка аддзела дзяржаўнай навуковай
Ніну Клаўдзіеўну            установы «Інстытут агульнай і
                            неарганічнай хіміі Нацыянальнай акадэміі
                            навук Беларусі»

Мароза                    - галоўнага спецыяліста рэспубліканскага
Рыгора Макаравіча           унітарнага прадпрыемства «Праектны
                            інстытут Белдзіпразем»

Марозава                  - генеральнага дырэктара камунальнага
Сяргея Цітавіча             унітарнага прадпрыемства
                            «Гомельаблвадаканал»

Марцінчык                 - брыгадзіра комплекснай брыгады рамонтна-
Тамару Мікалаеўну           будаўнічага філіяла Першамайскага раёна
                            адкрытага акцыянернага таварыства
                            «Мінскрамбуд»

Маянава                   - генеральнага дырэктара адкрытага
Канстанціна Паўлавіча       акцыянернага таварыства «Гродна
                            Хімвалакно»

Мікалуцкую                - старшыню камітэта па працы і сацыяльнай
Алу Валянцінаўну            абароне Мінскага абласнога выканаўчага
                            камітэта

Міхалькевіча              - начальніка ўпраўлення Дзяржаўнага
Андрэя Уладзіміравіча       мытнага камітэта

Мураўёву                  - начальніка дзяржаўнай установы
Людмілу Мікалаеўну          «Упраўленне бытавога абслугоўвання
                            насельніцтва Мінскай вобласці»

Муха                      - галоўнага бухгалтара сумеснага
Таісу Юльянаўну             прадпрыемства закрытага акцыянернага
                            таварыства «МІЛАВІЦА», г. Мінск

Мухлю                     - начальніка групы тэхнічнага нагляду
Аляксандра Аляксандравіча   Міністэрства адукацыі

Мякіннік                  - начальніка юрыдычнага аддзела ўпраўлення
Аксану Уладзіміраўну        аналітычнай і прававой работы
                            Міністэрства адукацыі

Налобаву                  - загадчыка лабараторыі рэспубліканскага
Веру Леанідаўну             унітарнага прадпрыемства «Інстытут
                            агародніцтва Нацыянальнай акадэміі навук
                            Беларусі»

Нікалаева                 - галоўнага канструктара - начальніка
Юрыя Іванавіча              ўпраўлення галоўнага канструктара
                            вытворчага рэспубліканскага унітарнага
                            прадпрыемства «МІНСКІ ЗАВОД КОЛАВЫХ
                            ЦЯГАЧОЎ»

Нікіценку                 - дырэктара дзяржаўнай навуковай установы
Пятра Георгіевіча           «Інстытут эканомікі Нацыянальнай
                            акадэміі навук Беларусі»

Острыкаву                 - старшыню Цімкавіцкага сельскага
Алену Мечыславаўну          выканаўчага камітэта Капыльскага раёна

Панамарова                - намесніка начальніка службы
Сяргея Іванавіча            газаразмеркавальных станцый Мінскага
                            ўпраўлення магістральных газаправодаў
                            адкрытага акцыянернага таварыства
                            «Белтрансгаз»

Папельскага               - начальніка ўпраўлення арганізацыйнага
Сяргея Віктаравіча          забеспячэння Апарату Савета Міністраў
                            Рэспублікі Беларусь

Пасько                    - дырэктара рэспубліканскага унітарнага
Уладзіміра Іванавіча        прадпрыемства «Бобруйская укрупненная
                            типография имени А.Т.Непогодина»

Пацкевіча                 - начальніка галоўнага ўпраўлення
Мікалая Ермалаевіча         каардынацыі знешнеэканамічнай дзейнасці
                            Міністэрства замежных спраў

Петрачэнку                - галоўнага канструктара электронна-
Уладзіміра Міхайлавіча      тэхнічных прыбораў і абсталявання -
                            начальніка 52-га аддзела навукова-
                            вытворчага рэспубліканскага унітарнага
                            прадпрыемства «АГАТ-СІСТЭМ», г. Мінск

Піліпца                   - старшыню Калінкавіцкага раённага
Віктара Іванавіча           выканаўчага камітэта

Пінчука                   - кіраўніка адміністрацыі Савецкага раёна
Валерыя Іванавіча           г. Мінска

Пратасавіцкага            - першага намесніка старшыні Столінскага
Рыгора Васільевіча          раённага выканаўчага камітэта

Праўко                    - старшыню сельскагаспадарчага вытворчага
Мікалая Мікалаевіча         кааператыва «Доргішкі» Ашмянскага раёна

Прохарчыка                - начальніка галоўнага ўпраўлення працы і
Генадзя Васільевіча         заработнай платы Міністэрства працы і
                            сацыяльнай абароны

Пучкова                   - муляра, брыгадзіра комплекснай брыгады
Васілія Рыгоравіча          даччынага камунальнага унітарнага
                            будаўнічага прадпрыемства «Міёрская
                            вандроўчая механізаваная калона - 55»

Пяткова                   - першага намесніка начальніка галоўнага
Сяргея Аркадзьевіча         эканамічнага ўпраўлення Апарату Савета
                            Міністраў Рэспублікі Беларусь

Пятрову                   - аператара машыннага даення
Марыю Іванаўну              сельскагаспадарчага вытворчага
                            кааператыва «Калгас «Антонаўскі»
                            Чавускага раёна

Рабава                    - дырэктара таварыства з абмежаванай
Уладзіміра Фёдаравіча       адказнасцю «Мачта», г. Мінск

Рагачука                  - начальніка ўпраўлення ідэалагічнай
Аляксандра Сцяпанавіча      работы Брэсцкага абласнога выканаўчага
                            камітэта

Радзькова                 - Міністра адукацыі
Аляксандра Міхайлавіча

Рэбкаўца                  - начальніка Пінскага раённага вузла
Мікалая Ананьевіча          электрасувязі Брэсцкага філіяла
                            рэспубліканскага унітарнага
                            прадпрыемства электрасувязі «Белтэлекам»

Сабалеўскую               - начальніка аддзела эканомікі, фінансаў і
Тамару Антонаўну            бухгалтарскага ўліку Камітэта па
                            стандартызацыі, метралогіі і
                            сертыфікацыі пры Савеце Міністраў
                            Рэспублікі Беларусь

Савіцкага                 - старшыню Жыткавіцкага раённага
Пятра Мікалаевіча           выканаўчага камітэта

Сакалоўскага              - намесніка Міністра архітэктуры і
Леаніда Віктаравіча         будаўніцтва

Саковіча                  - Надзвычайнага і Паўнамоцнага Пасла
Васіля Андрэевіча           Рэспублікі Беларусь у Рэспубліцы Малдова

Салонінку                 - намесніка Старшыні Дзяржаўнага ваенна-
Аляксандра Аляксеевіча      прамысловага камітэта

Салянскага                - дырэктара агульнаадукацыйнай сярэдняй
Мікалая Яўгеньевіча         школы № 27, г. Гродна

Сарайкіну                 - вядучага бухгалтара-рэвізора
Ніну Аляксандраўну          рэспубліканскага унітарнага
                            прадпрыемства «Беларускія латарэі»

Сачанка                   - начальніка аддзела арганізацыйна-
Людмілу Іванаўну            кадравай работы Пінскага раённага
                            выканаўчага камітэта

Свідзерскага              - намесніка Міністра прамысловасці
Генадзя Браніслававіча

Северына                  - дырэктара дзяржаўнага унітарнага
Аляксандра Васільевіча      прадпрыемства «Жыллёвае рамонтна-
                            эксплуатацыйнае аб'яднанне Заводскага
                            раёна г. Мінска»

Северына                  - машыніста машын па здабычы і
Валерыя Валер'евіча         перапрацоўцы фрэзернага торфу
                            рэспубліканскага вытворчага унітарнага
                            прадпрыемства «Жыткавіцкае»

Селязнёва                 - Кіраўніка Апарату Савета Міністраў
Аляксандра Ільіча           Рэспублікі Беларусь

Семашку                   - Першага намесніка Прэм'ер-міністра
Уладзіміра Ільіча           Рэспублікі Беларусь

Сівалобаву                - начальніка ўпраўлення сацыяльна-
Алену Аляксандраўну         культурнай сферы Апарату Савета
                            Міністраў Рэспублікі Беларусь

Сінякова                  - начальніка ўпраўлення навукова-тэхнічных
Генадзя Сяргеевіча          праграм і праектаў Дзяржаўнага камітэта
                            па навуцы і тэхналогіях

Скадорву                  - галоўнага спецыяліста аддзела
Віктара Генрыкавіча         сертыфікацыі, рэгістрацыі і ліцэнзавання
                            Дзяржаўнага камітэта па авіяцыі

Стахейку                  - галоўнага санітарнага ўрача дзяржаўнай
Міхаіла Мікалаевіча         установы «Драгічынскі раённы цэнтр
                            гігіены і эпідэміялогіі»

Стрыка                    - генеральнага дырэктара будаўнічага
Анатоля Мікалаевіча         рэспубліканскага унітарнага
                            прадпрыемства «Віцебскі домабудаўнічы
                            камбінат»

Сундукову                 - начальніка ўпраўлення міжнародных
Алу Чарльзаўну              падатковых зносін Міністэрства па
                            падатках і зборах

Сухарукаву                - дырэктара дзяржаўнай установы
Раісу Нікандраўну           «Рэспубліканская навукова-тэхнічная
                            бібліятэка», г. Мінск

Сяліцкага                 - старшага майстра па рамонту абсталявання
Вячаслава Альбертавіча      цэха цеплавой аўтаматыкі і вымярэнняў
                            Цеплаэлектрацэнтралі-5 філіяла Мінскага
                            рэспубліканскага унітарнага
                            прадпрыемства электраэнергетыкі
                            «Мінскэнерга»

Сяменчыкаву               - правадніка пасажырскага вагона
Наталлю Пятроўну            Магілёўскага пасажырскага ўчастка
                            транспартнага рэспубліканскага
                            унітарнага прадпрыемства «Магілёўскае
                            аддзяленне Беларускай чыгункі»

Сянько                    - Надзвычайнага і Паўнамоцнага Пасла
Уладзіміра Лявонавіча       Рэспублікі Беларусь у Каралеўстве
                            Бельгія, Пастаяннага прадстаўніка
                            Рэспублікі Беларусь пры Еўрапейскіх
                            супольніцтвах, Пастаяннага прадстаўніка
                            Рэспублікі Беларусь пры Арганізацыі
                            Паўночна-Атлантычнага дагавора па
                            сумяшчальніцтву

Таіцкага                  - генеральнага дырэктара адкрытага
Андрэя Міхайлавіча          акцыянернага таварыства «Барысаўскі ДАК»

Тальчук                   - начальніка Астравецкага раённага вузла
Ірыну Эдуардаўну            паштовай сувязі Гродзенскага філіяла
                            рэспубліканскага унітарнага
                            прадпрыемства паштовай сувязі «Белпошта»

Тарадзейку                - кіраўніка сакратарыята Прэм'ер-міністра
Андрэя Мікалаевіча          Рэспублікі Беларусь Апарату Савета
                            Міністраў Рэспублікі Беларусь

Токара                    - старшыню Жабінкаўскага раённага
Мікалая Васільевіча         выканаўчага камітэта

Трафімовіча               - дырэктара ўстановы адукацыі «Мінскі
Ігара Яфімавіча             гандлёвы каледж» Белкаапсаюза

Трубчыка                  - трубаправодчыка лінейнага лінейна-
Пятра Пятровіча             эксплуатацыйнай службы Кобрынскага
                            ўпраўлення магістральных газаправодаў
                            адкрытага акцыянернага таварыства
                            «Белтрансгаз»

Трызно                    - начальніка ўпраўлення арганізацыйна-
Віктара Міхайлавіча         кадравай работы Гомельскага абласнога
                            выканаўчага камітэта

Трэпачку                  - дырэктара адкрытага акцыянернага
Уладзіміра Іванавіча        таварыства «Цукаргандаль», г. Гомель

Фалеўку                   - апаратчыка-варшчыка ўтфелю адкрытага
Мікалая Дзмітрыевіча        акцыянернага таварыства «Жабінкаўскі
                            цукровы завод»

Фандо                     - дырэктара рэспубліканскага унітарнага
Аляксандра Мікалаевіча      прадпрыемства «Барысаўскі завод
                            медыцынскіх прэпаратаў»

Федаляку                  - электрагазазваршчыка Горацкага
Яраслава Пятровіча          унітарнага камунальнага прадпрыемства
                            «Цеплавая энергетыка»

Філіпеню                  - дырэктара адкрытага акцыянернага
Міхаіла Рыгоравіча          таварыства «Касцюковіцкі ляспрамгас»

Хаміцэвіча                - намесніка начальніка аддзела Дзяржаўнага
Дзмітрыя Леанідавіча        мытнага камітэта

Харкаўца                  - начальніка галоўнага дзяржаўнага
Андрэя Міхайлавіча          казначэйства Міністэрства фінансаў

Харлапа                   - Надзвычайнага і Паўнамоцнага Пасла
Анатолія Дзмітрыевіча       Рэспублікі Беларусь у Кітайскай Народнай
                            Рэспубліцы

Хвасцюка                  - дырэктара рэспубліканскага унітарнага
Ананія Ананьевіча           даччынага транспартнага прадпрыемства
                            «Аўтобусны парк № 3 г. Пінска»
                            рэспубліканскага унітарнага
                            транспартнага прадпрыемства
                            «Брэстгрузаўта-сэрвіс»

Цакаленку                 - генеральнага дырэктара адкрытага
Вячаслава Дзмітрыевіча      акцыянернага таварыства «Мінскае
                            вытворчае гарбарнае аб'яднанне»

Царыка                    - начальніка цэха № 1 па вытворчасці
Пятра Антонавіча            лекавых сродкаў рэспубліканскага
                            унітарнага вытворчага прадпрыемства
                            «Белмедпрэпараты», г. Мінск

Цітова                    - дырэктара рэспубліканскага унітарнага
Святаслава Андрэевіча       прадпрыемства «Магілёўскі завод
                            «Электрарухавік»

Ціханкава                 - дзяжурнага па станцыі Віцебск
Міхаіла Сцяпанавіча         транспартнага рэспубліканскага
                            унітарнага прадпрыемства «Віцебскае
                            аддзяленне Беларускай чыгункі»

Цыганкова                 - трактарыста-машыніста Касцюковіцкага
Васілія Міхайлавіча         сельскагаспадарчага вытворчага
                            кааператыва «Калгас «Прагрэс»

Цярэшка                   - дырэктара ўстановы «Беларускі дзяржаўны
Галіну Яфімаўну             архіў навукова-тэхнічнай дакументацыі»,
                            г. Мінск

Чапега                    - напаўняльніка балонаў аўтамабільнага


-- Навигация --

<<<< >>>>

Архив Белорусского права 2008 на old.BankZakonov.com



Новые документы


 

Счетчики

    Рейтинг@Mail.ru

Юмор