Банк Законов
 

Указ Президента Республики Беларусь от 15 апреля 2008 г. №212 "Аб узнагароджаннi мнагадзетных мацi ордэнам Мацi"

Архивы

<<<< >>>>

Тест документа по состоянию на май 2008 года

                 УКАЗ ПРЭЗІДЭНТА РЭСПУБЛІКІ БЕЛАРУСЬ
                     15 красавіка 2008 г. № 212

АБ УЗНАГАРОДЖАННІ МНАГАДЗЕТНЫХ МАЦІ ОРДЭНАМ МАЦІ

     За  нараджэнне  i  выхаванне пяцi і больш дзяцей  узнагародзiць
ордэнам Мацi:
     
                       па Віцебскай вобласці

Дзянісаву               - бухгалтара унітарнага прыватнага
Таццяну Мікалаеўну        транспартна-гандлёвага прадпрыемства
                          «Фларыда», г. Віцебск

Савіцкую                - хатнюю гаспадыню, Першамайскі раён
Ірыну Мікалаеўну          г. Віцебска

                      па Гродзенскай вобласці

Аверук                  - жывёлавода адкрытага акцыянернага
Вольгу Аляксандраўну      таварыства «Чарлёна» Мастоўскага раёна

Бекбаеву                - аператара машыннага даення
Валянціну Нікадзімаўну    сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва
                          «Пархімаўцы» Бераставіцкага раёна

Бекіш                   - хатнюю гаспадыню, Кастрычніцкі раён
Таццяну Леанідаўну        г. Гродна

Блёскіну                - хатнюю гаспадыню, Кастрычніцкі раён
Ларысу Анатольеўну        г. Гродна

Вікторка                - аператара машыннага даення
Аксану Іванаўну           сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва
                          «Барадзічы» Зэльвенскага раёна

Гасцевіч                - жывёлавода сельскагаспадарчага вытворчага
Алену Францаўну           кааператыва «Варняны» Астравецкага раёна

Грыгаровіч              - работніцу дашкольнай установы «Яслі-сад
Ірыну Янаўну              № 46», г. Гродна

Грыгор’еву              - хатнюю гаспадыню, г.п. Юрацішкі Іўеўскага
Яніну Іванаўну            раёна

Грышукевіч              - загадчыка фермы сельскагаспадарчага
Дануту Казіміраўну        вытворчага кааператыва «Чарнэлі» Іўеўскага
                          раёна

Дадонаву                - жывёлавода сельскагаспадарчага камунальнага
Марыю Чаславаўну          унітарнага прадпрыемства «Воўпа»
                          Ваўкавыскага раёна

Дарожка                 - работніцу камунальнага праектна-рамонтна-
Алену Эдуардаўну          будаўнічага унітарнага прадпрыемства
                          «Гроднааблдарбуд», г.п. Бераставіца

Джураяву                - даярку сельскагаспадарчага вытворчага
Малахат Зіятаўну          кааператыва «Чарнэлі» Іўеўскага раёна

Драгалаву               - пазаштатнага страхавога агента закрытага
Святлану Андрэеўну        страхавога акцыянернага таварыства «Бролі»,
                          г. Гродна

Драпакову               - хатнюю гаспадыню, в. Навасёлкі Гродзенскага
Алену Міхайлаўну          раёна

Жылінскую               - сацыяльнага педагога ўстановы адукацыі
Ларысу Віктараўну         «Мастоўскі дзяржаўны раённы сацыяльна-
                          педагагічны цэнтр»

Карабачынскую           - работніцу ўстановы адукацыі «Гродзенскае
Таццяну Іосіфаўну         дзяржаўнае прафесіянальна-тэхнічнае
                          вучылішча № 119 будаўнікоў»

Кемко                   - жывёлавода сельскагаспадарчага прыватнага
Святлану Мікалаеўну       унітарнага прадпрыемства «Дубна», Мастоўскі
                          раён

Кізюкевіч               - работніцу адкрытага акцыянернага таварыства
Вікторыю Віктараўну       «Гродна Азот»

Клімец                  - медыцынскую сястру паліклінікі ўстановы
Алену Мікалаеўну          аховы здароўя «Мастоўская цэнтральная
                          раённая бальніца»

Кудрычэву               - работніцу Бераставіцкага лясніцтва
Вольгу Іванаўну           дзяржаўнай лесагаспадарчай установы
                          «Ваўкавыскі лясгас»

Кукліс                  - работніцу сельскагаспадарчага вытворчага
Людмілу Мікалаеўну        кааператыва «Прагрэс-Верцялішкі»
                          Гродзенскага раёна

Кулевіч                 - хатнюю гаспадыню, Ленінскі раён г. Гродна
Вікторыю Іосіфаўну

Кулікову                - хатнюю гаспадыню, в. Більмоны Іўеўскага
Людмілу Міхайлаўну        раёна

Ламака                  - жывёлавода сельскагаспадарчага вытворчага
Алену Генадзьеўну         кааператыва імя Адама Міцкевіча Мастоўскага
                          раёна

Латош                   - памочніка выхавальніка ясляў-сада,
Клару Станіславаўну       в. Вялікія Эйсманты Бераставіцкага раёна

Макар                   - жывёлавода Мастоўскага раённага унітарнага
Ірыну Міхайлаўну          сельскагаспадарчага прадпрыемства
                          «Мастаўчанка»

Моўлік                  - санітарку Межырэцкага фельчарска-
Марыну Мікалаеўну         акушэрскага пункта ўстановы аховы здароўя
                          «Зэльвенская цэнтральная раённая бальніца»

Новік                   - работніцу ўстановы адукацыі «Гродзенскі
Алену Уладзіміраўну       дзяржаўны прафесійны тэхналагічны каледж»

Пятрасік                - настаўніцу Ваўкавыскай дапаможнай школы-
Тамару Анатольеўну        інтэрната

Русецкене               - жывёлавода сельскагаспадарчага вытворчага
Ілону Казіміраўну         кааператыва «Гервяты» Астравецкага раёна

Рыбак                   - аператара машыннага даення рэспубліканскага
Люсьену Эмільеўну         унітарнага сельскагаспадарчага
                          прадпрыемства па племянной справе
                          «Племзавод «Рось», Ваўкавыскі раён

Рыбалоўскую             - сацыяльнага работніка дзяржаўнай установы
Алену Мечыславаўну        «Тэрытарыяльны цэнтр сацыяльнага
                          абслугоўвання насельніцтва Іўеўскага раёна»

Сарачынскую             - настаўніцу дзяржаўнай установы адукацыі
Ірыну Віктараўну          «Яварская сярэдняя агульнаадукацыйная
                          школа» Дзятлаўскага раёна

Сурба                   - палявода сельскагаспадарчага вытворчага
Тарэсу Юзафаўну           кааператыва «Свіслач» Гродзенскага раёна

Сяўзюк                  - работніцу Кватарскай базавай школы
Ірыну Міхайлаўну          Бераставіцкага раёна

Таранда                 - хатнюю гаспадыню, в. Равятычы Шчучынскага
Марыю Іосіфаўну           раёна

Турак                   - аператара машыннага даення
Лілію Віктараўну          сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва
                          «Хвінявічы» Дзятлаўскага раёна

Шчыкно                  - даярку сельскагаспадарчага вытворчага
Таццяну Эдвардаўну        кааператыва «Суботнікі» Іўеўскага раёна

Шэўчык                  - хатнюю гаспадыню, Кастрычніцкі раён
Наталлю Яўгеньеўну        г. Гродна

Юркойць                 - жывёлавода сельскагаспадарчага вытворчага
Іну Станіславаўну         кааператыва «Варняны» Астравецкага раёна

Юрса                    - работніцу адкрытага акцыянернага таварыства
Ганну Янаўну              «Гродна Азот»

                      па Магілёўскай вобласці

Александрову            - загадчыка Забалацкага клуба Чавускага раёна
Святлану Анатольеўну

Палуянаву               - справавода прыхода кафедральнага сабора
Ніну Паўлаўну             Свяціцеля Мікалая Цудатворца ў г. Бабруйску

Пацэву                  - кантралёра адкрытага акцыянернага
Святлану Анатольеўну      таварыства «Славянка», г. Бабруйск

Шмаянкову               - работніцу магазіна № 3 «Надзея»
Наталлю Міхайлаўну        Слаўгарадскага райспажыўсаюза

                        па Мінскай вобласці

Абрамовіч               - настаўніцу ўстановы адукацыі «Нясвіжская
Ілону Мікалаеўну          дзяржаўная беларуская гімназія»

Ардаш                   - даярку сельскагаспадарчага вытворчага
Вольгу Вацлаваўну         кааператыва «Нарачанскія зоры» Вілейскага
                          раёна

Бабіну                  - работніцу ўстановы аховы здароўя
Вольгу Сяргееўну          «Маладзечанская цэнтральная раённая
                          бальніца»

Богдан                  - хатнюю гаспадыню, в. Манькаўшчына
Марыну Вікенцьеўну        Валожынскага раёна

Барэйка                 - медыцынскую сястру паліклінікі дзіцячай
Вольгу Валер’еўну         бальніцы ўстановы аховы здароўя
                          «Маладзечанская цэнтральная раённая
                          бальніца»

Гарошка                 - аператара свінагадоўчага комплексу
Аксану Васільеўну         закрытага акцыянернага таварыства «Клявіца»
                          Бярэзінскага раёна

Драгун                  - сартавальніка прыватнага вытворчага
Валянціну Адамаўну        унітарнага прадпрыемства «ДЭНІ-ПРАДУКТ»,
                          Мінскі раён

Драчан                  - хатнюю гаспадыню, г. Заслаўе Мінскага раёна
Наталлю Валянцінаўну

Жаўняровіч              - хатнюю гаспадыню, г. Маладзечна
Святлану Аляксандраўну

Ісакаву                 - хатнюю гаспадыню, в. Маяк Слуцкага раёна
Таццяну Яўгеньеўну

Каборда                 - палявода сельскагаспадарчага цэха «Гайна»
Валянціну Леанідаўну      рэспубліканскага унітарнага прадпрыемства
                          «Мінскі трактарны завод», Лагойскі раён

Кавалёву                - фельчара-лабаранта дзяржаўнай установы
Маю Уладзіміраўну         «Маладзечанскі занальны цэнтр гігіены і
                          эпідэміялогіі»

Каранік                 - малаказборшчыка Мінскага абласнога
Таццяну Іванаўну          сельскагаспадарчага насенняводчага
                          унітарнага прадпрыемства «Падбярэззе»

Краснагір               - тэхніка рэспубліканскага унітарнага
Святлану Рыгораўну        прадпрыемства «Мінская абласная
                          сельскагаспадарчая доследная станцыя
                          Нацыянальнай акадэміі навук Беларусі»

Лебедзь                 - памочніка выхавальніка дзяржаўнай установы
Ірыну Уладзіміраўну       адукацыі «Яслі-сад № 3 г. Салігорска»

Морскую                 - дыспетчара сельскагаспадарчага вытворчага
Таццяну Міхайлаўну        кааператыва «Лоск» Валожынскага раёна

Перагуд                 - метадыста кінатэатра «Беларусь», г. Слуцк
Людмілу Іванаўну

Рамашову                - медыцынскую сястру ўстановы аховы здароўя
Алену Уладзіміраўну       «Клецкая цэнтральная раённая бальніца»

Рымашэўскую             - работніцу дзяржаўнай установы адукацыі
Таццяну Іванаўну          «Агульнаадукацыйная сярэдняя школа з
                          мастацкім ухілам № 9 г. Салігорска»

Савеню                  - работніцу дзіцячага ясляў-сада № 41,
Юлію Міхайлаўну           г. Салігорск

Станевіч                - санітарку ўстановы аховы здароўя «Гарадскі
Ганну Станіславаўну       дзіцячы цэнтр медыцынскай рэабілітацыі
                          «Пралеска», г. Валожын

Станкевіч               - страхавога агента прадстаўніцтва
Наталлю Анатольеўну       Беларускага рэспубліканскага унітарнага
                          страхавога прадпрыемства «Белдзяржстрах» па
                          Лагойскаму раёну

Хацьяновіч              - хатнюю гаспадыню, г. Салігорск
Кацярыну Міхайлаўну

Цыганкову               - хатнюю гаспадыню, г. Салігорск
Аксану Барысаўну

Чарэнька                - хатнюю гаспадыню, в. Слабада Смалявіцкага
Ірыну Леанідаўну          раёна

Ярашэвіч                - хатнюю гаспадыню, в. Новы Свержань
Таццяну Генадзьеўну       Стаўбцоўскага раёна

                            па г. Мінску

Аўрэйцэвіч              - настаўніцу дзяржаўнай установы адукацыі
Ірыну Уладзіміраўну       «Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 116 г.
                          Мінска з агульнаэстэтычным ухілам»

Дэйнекіну               - хатнюю гаспадыню, Маскоўскі раён
Святлану Мікалаеўну

Ізотаву                 - хатнюю гаспадыню, Ленінскі раён
Ганну Іванаўну

Касякову                - хатнюю гаспадыню, Маскоўскі раён
Яўгенію Мікалаеўну

Мельнік                 - хатнюю гаспадыню, Цэнтральны раён
Таццяну Юр’еўну

Прышчэп                 - хатнюю гаспадыню, Ленінскі раён
Святлану Мікалаеўну

Семкіў                  - хатнюю гаспадыню, Маскоўскі раён
Іванну Багданаўну

Сугака                  - хатнюю гаспадыню, Ленінскі раён
Дзіану Васільеўну

Філіновіч               - кантралёра рэспубліканскага унітарнага
Софію Іванаўну            вытворчага прадпрыемства «Завод «Цветатрон»
     
Прэзідэнт Рэспублікі Беларусь                            А.Лукашэнка



-- Навигация --

<<<< >>>>

Архив Белорусского права 2008 на old.BankZakonov.com



Новые документы


 

Счетчики

    Рейтинг@Mail.ru

Юмор